Modelová řada

Jsme autorizovaní generální dovozci a jako takoví, Vám zajistíme plnou prodejní a servisní podporu dle Morgan standardu a veškeré tovární zázemí.

Továrna nyní disponuje třemi výrobními řadami:

Řada Classic

Tradičně laděná řada je vyráběna ve třech typových provedení s motory začínající u čtyřválcové šestnáctistovky přes šestiválcový 3.7 l až do nového modelu Plus 8, který disponuje prvky jak z řady Classic tak i z Aera.

4/4
Plus 4
Roadster 3.7

Plus 8 – Letos slaví model Plus 8 své 50. výročí od zahájení výroby, proto továrna připravila speciální limitovanou edici tohoto modelu. Výroba je omezena pouze na 50 kusů. Více informací na tomto odkaze

 

Řada Aero

Výkonné supersporty pro silniční použití, které neudělají ostudu na závodní trati, ani při jízdě do divadla. Jsou charakteristický svou ultra lehkou konstrukcí z ušlechtilého hliníku užívaném v leteckém průmyslu.

Aero GT – tato 8 kusová limitovaná závodní edice je k dnešnímu dni nejextrémnější silniční model továrny. Aero GT završuje výrobu modelu Aero 8. Více informací na na tomto odkaze

 

 

 

 

Řada 3 Wheeler

Tříkolový morgan byl uveden na trh v roce 2011, aby přinesl zpět zábavu, vášeň a nadšení do osobní dopravy. Ikona designu tohoto stroje pochází z dvacátých let dvacátého století. Nyní je ve zbrusu novém pojetí nabitá technologií století jednadvacátého. To Vám umožní snadné a pohodlné ovládání stroje s extrémním výkonem. Vozidlo Morgan 3WH umožňuje spojení minulosti s přítomností.

3 Wheeler