Modelová řada

Jsme autorizovaní generální dovozci a jako takoví, Vám zajistíme plnou prodejní a servisní podporu dle Morgan standardu a veškeré tovární zázemí.

Rok 2019 je významným milníkem společnosti Morgan Motor Company, kdy to je přesně 110 let od jejího založení. Továrna vyrábí ručně vzrušující sportovní automobily se sídlem v lázeňském městečku Malvern ve Velké Británii. Stále je v soukromém vlastnictví rodiny Morgan.

K této slavnostní příležitosti továrna přestavila svou speciální řadu modelů s výstižným označením 110. let.

Současná výrobní řada Morgan zahrnuje modely 4/4, Plus 4, Roadster a 3 Wheeler. Každý model ponese unikátní slavnostní odznak 110 let jako symbol této neopakovatelné události.

Kromě celé řady výkonostních a stylových možností specifikace je představena nová řada barev karoserie. Vedle standardní řady barev Sport je nyní k dispozici řada Classic a Metallic. Tyto řady odrážejí nejoblíbenější barvy karoserie vozů Morgan v celé historii společnosti.

Více informací zjistíte u jednotlivých modelů.

 

Továrna nyní disponuje těmito výrobními řadami:

Řada Classic

Tradičně laděná řada je vyráběna ve třech typových provedení s motory začínající u čtyřválcové šestnáctistovky do šestiválcový 3.7 l.

4/4
Plus 4
Roadster 3.7

 

 

Řada 3 Wheeler

Tříkolový morgan byl uveden na trh v roce 2011, aby přinesl zpět zábavu, vášeň a nadšení do osobní dopravy. Ikona designu tohoto stroje pochází z dvacátých let dvacátého století. Nyní je ve zbrusu novém pojetí nabitá technologií století jednadvacátého. To Vám umožní snadné a pohodlné ovládání stroje s extrémním výkonem. Vozidlo Morgan 3 Wheeler umožňuje spojení minulosti s přítomností.

3 Wheeler