EV3 Junior

V roce 2016 byl na ženevském autosalonu představen první elektromobil značky Morgan. Vozidlo schopné z 0 na 100 km/hod za 8 sekund, s rychlostí 160 km/hod. EV3 získal velké uznání od motoristických nadšenců a tisku.

Továrna Morgan pokračuje v této nové kapitole své výrobní historie a oznamuje příchod EV3 Junior cílený na začínající mladé majitele Morgan! Jak je již zvykem, EV3 Junior je vyroben zcela ručně a disponuje kvalitními materiály jako je dřevěná palubní deska, interiér z kůže. Karoserie je vyrobena z karbonu.

 

Specifikace

EV3 Junior jede rychlostí 16 km/hod vpřed a omezenou rychlostí vzad.

Elektromobil je standardně nabízen v barvě karoserie sportovní červené, zelené nebo v barvě slonové kosti – Ivory, a koženého interiéru z hnědé nebo černé kůže. Na výběr jsou další barevné varianty karoserie z Morgan sortimentu, který disponuje 40 000 barevných odstínů. EV3 Junior můžete ladit dle přání pomocí zábavných samolepících balení, které mohou být kdykoliv opět znovu použity. 

EV3 Junior se dobíjí nabíječkou a nabíjení trvá zhruba 4 hodiny. Průměrný dojez je 16 km v závislosti na stylu jízdy. Vozítko je vhodné pro děti od 6 let. EV3 Junior je plně certifikovaný.

EV3 Junior můžete objednávat již nyní!