Návštěva a prohlídka továrny

Více než sto let vyrábí továrna v lázeňském městečku Malvern ve Velké Británii vzrušující sportovní automobily. Dodnes ručně vyráběná, individuálně specifikovaná romantická vozidla se sportovním duchem používají poslední moderní technologie v tradičním designu automobilu. Morgany splňují přísné emisní limity, jsou ekologické a bezpečné. Z hlediska investice se jedná o výjimečná vozidla.

Zažijte jedinečnou atmosféru ručně vyráběných vozů přímo na vlastní kůži. Továrna nabízí prohlídky s průvodcem, vlastní muzeum a autopůjčovnu.

 

Prohlídky s průvodcem

Zajistíme vám letenku, půjčení vozu, alternativně přepravu na místo. Nebo s vámi pojedeme přímo a provedeme vás továrnou s výkladem v českém jazyce. Jednotlivci i skupiny od dvou do sedmi osob.

Při prohlídce uvidíte zručné řemeslníky při práci, kteří vyrábějí všechny modely vozů s přihlédnutím k individuálním požadavkům zákazníků. Tradiční výroba automobilů v kombinaci s nejnovější technologií vytváří zážitek jako žádný jiný.

Prohlídky jsou možné od pondělí do čtvrtka a v pátek dopoledne. Není určeno dětem do 5 let. Prohlídky se nekonají v době továrních odstávek.

 

Muzeum

Zažijte návrat do minulosti… navštivte Morgan muzeum a objevte fascinující historii rodiny a automobilů Morgan s prezentačním filmem. Dostanete se tak blíže automobilům minulosti, přítomnosti a budoucnosti!

Adresa muzea:

Morgan Motor Company
Pickersleigh Road
Malvern
Worcestershire
WR14 2LL

Otevírací doba:

Po – Čt: 8.30 – 17.00 hod
Pá: 8.30 – 15.00 hod