Fotogalerie

Výroba

 

4/4

 

Výroční 4/4 k 80. letému výročí jeho výroby

Morgan 4/4 se ručně vyrábí už 80 let a je tak nejdéle vyráběným modelem na světě. Výroční edice tohoto modelu byla představena na ženevském autosalonu 2016 a byla limitována pouze na 80 kusů. Více o této limitované edici zde

 

Plus 4

 

Roadster 3.7

 

Roadster v limitované edici Brooklands

Edice inspirována stejnojmenným slavným okruhem. Vozy morgan byly navrženy tak, aby oslavily tradiční britské závodní vozy a jejich styl. Slavnostně byla trať otevřena v roce 1907 jako historicky první klopený ovál vybudovaný speciálně pro automobilové závody.

Pouze 50 kusů od modelu Roadster 3.7 a 3 Wheeler bylo vyrobeno.

 

Plus 8

 

Plus 8 v limitované edici Speedster

Morgan Plus 8 v limitované edici Speedster ztělesňuje všechny základní hodnoty morganu a byl vytvořen jako součást speciální řady vozidel k stoletému výročí výroby na Pickersleigh Road v Malvern.

Plus 8 Speedster je sportovním vozem s celou řadou excentrických stylových prvků. Byl vyráběn pouze v průběhu roku 2014.

 

Čtyřsedadlové Classic verze

S koncem roku 2016 byla již zcela pozastavena výroba čtyřsedadlových modelů Morgan z řady Classic, konkrétně Morgan Plus 4 a Roadster 3.7.

 

Aero 8

 

3 Wheeler

 

3 Wheeler model Superdry

Limitovaná designová edice Superdry inspirovaná japonským designem oblečení v retro americkém stylu. Textilní firma Superdry byla založena v roce 2003 a od té doby je nejrychleji se rozvíjejícím obchodníkem v oboru své doby. Výroba této edice skončila ke konci roku 2015.

 

3 Wheeler model Gulf

Po 12 měsících továrně vypršela licence na výrobu tohoto limitovaného designového modelu. Výroba skončila v prosinci 2013.

Edice Gulf vycházela z designu závodních aut v minulosti provozovaných pod hlavičkou ropné společnosti Gulf Oil Corporation, která vedla světový ropný trh od počátku 20. století až do 80. let. Světle modrá barva s oranžovými pruhy byla v minulosti ikonou snad na všech světových závodních okruzích.

 

Ev3

 

Ev3 Junior

 

Eva GT

 

Aero Supersports

 

Aero Coupe

 

Plus E

 

Pedal cars – dětská šlapací tříkolka